دکتر مرضیه اخلاق

دکتر مرضیه اخلاق

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شهرصدرا

کد نظام پزشکی

147338
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره در زمینه افسردگی، وسواس، اضطراب، چاقی، لاغری، دوقطبی، اسکیزوفرنی، پیش‌فعالی، بی‌خوابی، تیک، پرخاشگری، بدبینی، پرخوابی ، آلزایمر، کاهش حافظه، ترک اعتیاد به مواد، ترک سیگار، بیماری‌های روان‌تنی، معده درد عصبی، سردرد، تشنج عصبی، اختلالات جنسی و زناشویی، زودانزالی، اختلالات شخصیت و ...

آدرس اینستاگرام : dr_marzieh_akhlagh@ 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار دانش

آدرس:

صدرا، بلوار دانش، نبش بولوار ارم، جنب داروخانه مادر، ساختمان بابا آش، طبقه دوم، واحد ۴

تلفن:09014037497

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرضیه اخلاق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه اخلاق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرضیه اخلاق


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه اخلاق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه اخلاق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه اخلاق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه اخلاق چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه اخلاق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه اخلاق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه اخلاق کجا است؟
دکتر مرضیه اخلاق 1 مطب در مطب بلوار دانش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرضیه اخلاق را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه اخلاق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه اخلاق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه اخلاق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه اخلاق متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه اخلاق چه زمانی است؟
دکتر مرضیه اخلاق از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه اخلاق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه اخلاق چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مرضیه اخلاق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه اخلاق 3 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه اخلاقدکتر مرضیه اخلاق dr marziyeh akhlagh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شهرصدرا هستند. مطب دکتر مرضیه اخلاق در صدرا، بلوار دانش، نبش بولوار ارم، جنب داروخانه مادر، ساختمان بابا آش، طبقه دوم، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه اخلاق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014037497 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه اخلاق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه اخلاق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه اخلاق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه اخلاق متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه اخلاق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.