%80
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 متخصص زنان،زايمان و نازايي و فلوشيپ فوق تخصصي سرطانهاي زنان ( آنكولوژي زنان )، رتبه برتر برد تخصصي در كشور، عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي و استاد دانشگاه، نويسنده مقالات معتبر بين المللي و مولف كتابهاي دوره رزيدنتي زنان و طراح سوالات برد كشوري در فيلد تخصصي زنان و زايمان

خدمات زیر در مطب انجام می شود:

1-تشخیص و درمان انواع سرطانهای زنان شامل سرطان تخمدان، رحم ، دهانه رحم ( سرویکس )، پستان و ناحیه تناسلی بیرونی ( وولو ) و همچنین اقدامات پیشگیرانه در اینخصوص

۲- انجام کلیه اعمال جراحی های پیشرفته سرطان های زنان

۳-غربالگری و تشخیص زودرس انواع سرطان های زنان با نمونه گیری بموقع در مطب 

۴-انجام هیستروسکوپی تشخیصی و درمانی 

۵-انجام کولپوسکوپی ( یک نوع دوربین با بزرگنمایی بالا برای معاینه واژن و دهانه رحم است و زمانی انجام می شود که نتیجه پاپ اسمیر غیر طبیعی باشد یا بیمار عفونت های واژینال مقاوم به درمان داشته باشد.) و بیوپسی دهانه رحم (سرویکس ) و درمان ضایعات سرطانی و پیش سرطانی دهانه رحم در مراحل اولیه با روشهای فریز و اعمال جراحی طبق آخرین متد روز دنیا 

۶- انجام تست پایپل و بیوپسی آندومتر جهت تشخیص بیماریهای رحم 

۷- پیگیری و درمان ( شیمی درمانی و پرتودرمانی مربوط به سرطان های زنان) ،بیماران مبتلا به حاملگی مولار ( بچه خوره ) 

۸- درمان خونریزیهای غیرطبیعی رحم ، تشخیص و درمان انواع بی اختیاری های ادراری زنان، درمان بیرون زدگی ها و افتادگی های کف لگن به صورت روش های جراحی و غیر جراحی

۹- انجام تست پاپ اسمیر و HPV  

۱۰- کرایوتراپی ضایعات زگیل تناسلی و درمان اختلالات شایع عملکرد جنسی

۱۱- مشاوره بارداری و مراقب های قبل، حین و بعد از زایمان و برگزاری جلسات منظم آمادگی برای زایمان و انجام تمرینات کششی مناسب برای داشتن بهترین تجربه از زایمان طبیعی و مونیتورینگ و نوار قلب جنین

۱۲- انجام زایمان طبیعی، زایمان بی درد و سزارین ( با تجربه بیش از ۵۰۰۰ هزار از انواع زایمان )

۱۳- انجام سزارین در موارد چسبندگی های شدید جفت

۱۴- انجام جراحی فیبروم های بزرگ با حفظ رحم

۱۵- انجام انواع جراحی های زیبایی زنان و جراحی های درمانی لیبوپلاستی و انواع جراحی های ترمیمی زنان

۱۶- غربالگری و درمان انواع بیماریهای زنان، نوجوانان، HPV، مشاوره بلوغ، ازدواج، بارداری، یائسگی، واکسیناسیون، هورمون درمانی یائسگی و انجام مراقبت های کامل دوران یائسگی

۱۷-انجام IUD گذاری مسی و هورمونی و مشاوره در مورد انواع روشهای تنظیم خانواده (IUD)

۱۸ -مشاوره تلفنی و متنی خانم دکتر افروز آزاد نیز همه روزه فعال میباشد.

کد نظام پزشکی

127553

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه فاطمیه

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطمیه، خیابان اسدآبادی، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه اول

افتخارات

نویسنده مقالات معتبر بین المللی و مولف کتابهای دوره رزیدنتی زنان و طراح سوالات برد کشوری در فیلد تخصصی زنان و زایمان

رتبه برتر برد تخصصی در کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افروز آزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افروز آزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%80
20 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه فاطمیه
ملاحظات

دستگاه کولپوسکوپی ,NST ,سونوگرافی, نوارقلب جنین ,دستگاه کوتر در مطب موجود است.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر افروز آزاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر افروز آزاد
دکتر افروز آزاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افروز آزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افروز آزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افروز آزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افروز آزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت افروز آزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افروز آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افروز آزاد کجا است؟
دکترافروز آزاد مطب چهارراه فاطمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افروز آزاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افروز آزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افروز آزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افروز آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افروز آزاد متخصص آنکولوژی و سرطان زنان و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افروز آزاد چه زمانی است؟
دکتر افروز آزاد از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افروز آزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افروز آزاد چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر افروز آزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افروز آزاد 4 از 5 است.

درباره دکتر افروز آزاددکترافروز آزاد dr afrooz azad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر افروز آزاد در بندرعباس، چهارراه فاطمیه، خیابان اسدآبادی، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افروز آزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632247798,09306802488,09172909008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افروز آزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افروز آزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افروز آزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افروز آزاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افروز آزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.