%98
پیشنهاد(از 77 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص زنان-زایمان فلوشیپ فوق تخصصی نازایی و IVF

کد نظام پزشکی

108772

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب معدل غربی

آدرس:

شیراز ، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین( باغشاه ) و ملاصدرا، مجتمع پزشکی راز، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا شمالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا شمالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 77 کاربر)

%98
75 کاربر از 77 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  58 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معدل غربی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به پذیرش میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط مدیر کلینیک برنامه ریزی خواهد شد که بسته به

شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد. 

تخصص پزشک درمان ناباروری و IVF

دکتر زهرا شمالی
دکتر زهرا شمالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا شمالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا شمالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شمالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا شمالی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا شمالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا شمالی کجا است؟
دکترزهرا شمالی مطب معدل غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا شمالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا شمالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شمالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا شمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا شمالی متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا شمالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شمالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شمالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا شمالی چقدر است؟
تا کنون 77 نفر به دکتر زهرا شمالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا شمالی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا شمالیدکترزهرا شمالی dr zahra shomali از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا شمالی در شیراز ، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین( باغشاه ) و ملاصدرا، مجتمع پزشکی راز، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا شمالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369423 , 07132369424 , 09178557600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا شمالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا شمالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا شمالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا شمالی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا شمالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.