دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%99
پیشنهاد(از 84 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان-زایمان فلوشیپ فوق تخصصی نازایی و IVF

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب معدل غربی

آدرس:

شیراز ، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین( باغشاه ) و ملاصدرا، مجتمع پزشکی راز، طبقه اول

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا شمالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا شمالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 84 کاربر)

%99
83 کاربر از 84 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  62 نفر

نظرات

ابراهیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب با تجربه ای هستند

جمال الدین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیارپزشک خوب و عالی و خوش برخورد هستند و در کارشون حاذق.

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خود خانم دکتر عالی هستند ولی مطب نظم ندارد....

پریجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دکتر که عالی هستند،ولی مشکل برقراری ارتباطه، هیچ راه ارتباطی نیست، تلفن ثابت اصلا جواب نمیدن،موبایل هم فقط از طریق واتس اپ در ساعات خاص.

عایشه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من از شهرستان اومدم واس ناباروری پیششون واقعا دکتر مهربون با استعدادی هستن و تحت درمانم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا شمالی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب معدل غربی
شیراز - شیراز ، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین( باغشاه ) و ملاصدرا، مجتمع پزشکی راز، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا شمالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا شمالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شمالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا شمالی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا شمالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا شمالی کجا است؟
دکتر زهرا شمالی 1 مطب در مطب معدل غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا شمالی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا شمالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شمالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا شمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا شمالی متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا شمالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا شمالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا شمالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا شمالی چقدر است؟
تا کنون 84 نفر به دکتر زهرا شمالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا شمالی 5 از 5 است.
درباره دکتر زهرا شمالی


دکتر زهرا شمالی dr zahra shomali از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا شمالی در شیراز ، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین( باغشاه ) و ملاصدرا، مجتمع پزشکی راز، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا شمالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369423 , 07132369424 , 09178557600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا شمالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا شمالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا شمالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا شمالی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا شمالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.