دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان

دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان

تخصص چشم پزشکی

سراوان

کد نظام پزشکی

153993
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دلسوز بیمار توضیح کامل روند درمان جراح ماهر چشم پدرم که فقط روشنایی رو تشخیص میداد رو رایگان عمل کردند و خیلی خوب شده

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب و خوش اخلاقی هستن و بیماررابه خوبی معاینه میکنن

اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عالی هستن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوب بودند ولی به خاطر زمان انتظار راضی نبودم.

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و مهربانی هستند .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه ملک رییسی نوشیروان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان کجا است؟
دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان 1 مطب در مطب خیابان عدالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان چه زمانی است؟
دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان 4 از 5 است.

درباره دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیرواندکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان dr malihe malek reisi noshirvan از دکترهای متخصص چشم پزشکی سراوان هستند. مطب دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان در سراوان، خیابان عدالت، جنب داروخانه امجد ،درمانگاه ابن سینا (حاتم سابق ) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09395419335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه ملک رییسی نوشیروان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.