دکتر مستانه رنجبر

دکتر مستانه رنجبر

دکترای روانشناسی

روان درمانگر و نوروتراپیست
تهران
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

32141

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مستانه رنجبر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مستانه رنجبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مستانه رنجبر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مستانه رنجبر
دکتر مستانه رنجبر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مستانه رنجبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مستانه رنجبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مستانه رنجبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مستانه رنجبر چقدر است؟
هزینه ویزیت مستانه رنجبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه رنجبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مستانه رنجبر کجا است؟
دکترمستانه رنجبر مطب شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مستانه رنجبر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مستانه رنجبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه رنجبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مستانه رنجبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مستانه رنجبر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مستانه رنجبر چه زمانی است؟
دکتر مستانه رنجبر از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه رنجبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مستانه رنجبر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مستانه رنجبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مستانه رنجبر 0 از 5 است.

درباره دکتر مستانه رنجبردکترمستانه رنجبر mastaneh ranjbar از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر مستانه رنجبر در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مستانه رنجبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09100505091 ، 02126702023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مستانه رنجبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مستانه رنجبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مستانه رنجبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مستانه رنجبر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مستانه رنجبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.