%83
پیشنهاد(از 69 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار 1/8، ساختمان نیکان، طبقه 3

تلفن:05138454008

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن گلمکانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن گلمکانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 69 کاربر)

%83
57 کاربر از 69 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  35 نفر

نظرات

سلما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه ای هستن.واقعا راضی ام ازشون

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند

ماهان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب

کارین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ممنونم ازشون دکتر خوبی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسن گلمکانی
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار 1/8، ساختمان نیکان، طبقه 3
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 17:15
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو235,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 11:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن گلمکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن گلمکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن گلمکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن گلمکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن گلمکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن گلمکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن گلمکانی کجا است؟
دکتر حسن گلمکانی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن گلمکانی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن گلمکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن گلمکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن گلمکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن گلمکانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن گلمکانی چه زمانی است؟
دکتر حسن گلمکانی از روز شنبه 12 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن گلمکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن گلمکانی چقدر است؟
تا کنون 69 نفر به دکتر حسن گلمکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن گلمکانی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن گلمکانیدکتر حسن گلمکانی dr hasan golmakani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر حسن گلمکانی در مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار 1/8، ساختمان نیکان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن گلمکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138454008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن گلمکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن گلمکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن گلمکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن گلمکانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن گلمکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.