دکتر صفیه حامدی

دکتر صفیه حامدی

تخصص داخلی

مشهد
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

62367

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب وکیل آباد

آدرس:

مشهد، وکیل آباد ۱۶، نبش سامانیه، طبقه ۱، داروخانه دکتر فرد مقدم

تلفن:05138817645

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صفیه حامدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صفیه حامدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب وکیل آباد
دکتر صفیه حامدی
دکتر صفیه حامدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صفیه حامدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صفیه حامدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صفیه حامدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صفیه حامدی چقدر است؟
هزینه ویزیت صفیه حامدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه حامدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صفیه حامدی کجا است؟
دکترصفیه حامدی مطب وکیل آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صفیه حامدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صفیه حامدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه حامدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صفیه حامدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صفیه حامدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صفیه حامدی چه زمانی است؟
دکتر صفیه حامدی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه حامدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صفیه حامدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر صفیه حامدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صفیه حامدی 4 از 5 است.

درباره دکتر صفیه حامدیدکترصفیه حامدی dr safiyeh hamedi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر صفیه حامدی در مشهد، وکیل آباد ۱۶، نبش سامانیه، طبقه ۱، داروخانه دکتر فرد مقدم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صفیه حامدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138817645 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صفیه حامدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صفیه حامدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صفیه حامدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صفیه حامدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صفیه حامدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.