دکتر ابوالفضل هاشم پور

دکتر ابوالفضل هاشم پور

تخصص پزشکی ورزشی

شیراز

کد نظام پزشکی

95502
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پزشکی ورزشی

اطلاعات کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل هاشم پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل هاشم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درد کمری که 6 ماه درگیر آن بودم و چند پزشک نتوانسته بودند درمان کنند با تشخیص صحیح دکتر در کمتر از دوهفته درمان شد.

نعیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون با صبر به حرف های من گوش کردند و راهنمایی مفید کردند. همچنین معاینه کامل انجام دادند. من کاملا راضی هستم و حتما باز بهشون مراجعه خواهم کرد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالفضل هاشم پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل هاشم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل هاشم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل هاشم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل هاشم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل هاشم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل هاشم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل هاشم پور کجا است؟
دکتر ابوالفضل هاشم پور 1 مطب در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل هاشم پور را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل هاشم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل هاشم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل هاشم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل هاشم پور متخصص پزشکی ورزشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل هاشم پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل هاشم پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل هاشم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل هاشم پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ابوالفضل هاشم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل هاشم پور 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل هاشم پوردکتر ابوالفضل هاشم پور dr abolfazl hashempor از دکترهای متخصص پزشکی ورزشی شیراز هستند. مطب دکتر ابوالفضل هاشم پور در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل هاشم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266609-07136288510 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل هاشم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل هاشم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل هاشم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل هاشم پور متخصص پزشکی ورزشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشکی ورزشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل هاشم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.