%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

متخصص در زمینه ی:

٭بیماریهای تب دار

٭ عفونتهای سیستم اعصاب مرکزی

٭ عفونتهای گوش، دهان و دندان

٭ عفونتهای سیستم تنفسی ( ریه ها، سینوس ها...)

٭ عفونتهای سیستم گوارش ( معده، روده...)

٭ عفونتهای سیستم ادراری ( کلیه ها، مثانه)

٭ عفونتهای استخوان و مفاصل

٭ عفونتهای منتقله از راه جنسی

٭ زخمهای عفونی ناشی از دیابت

٭ زخم بستر

٭ بیماریهای عفونی واگیر و غیرواگیر ( مالاریا، سل، تب مالت...)

٭ بیماریهای ویروسی (آنفلوانزا، آبله مرغان، تب خال، زونا...)

٭ بیماریهای ناشی از انگلها

٭ بیماریهای ناشی از قارچها

٭ هپاتیت

٭ HIV و ایدز

٭ عفونتهای بیمارستانی

کد نظام پزشکی

133166

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان هزارویک شب

آدرس:

کرمان، خیابان هزارو یک شب، کوچه ۲۲، ساختمان پزشکان ۱۰۰۱ شب، طبقه ۴، واحد ۷

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم مفرح نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم مفرح نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هزارویک شب
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید:زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیشبینی است.لطفا صبور باشید.

زمان انتخابی شما ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک ،زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد. 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم مفرح نیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم مفرح نیا
دکتر مریم مفرح نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم مفرح نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم مفرح نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم مفرح نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم مفرح نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم مفرح نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مفرح نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم مفرح نیا کجا است؟
دکترمریم مفرح نیا مطب خیابان هزارویک شب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم مفرح نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم مفرح نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مفرح نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم مفرح نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم مفرح نیا متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم مفرح نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم مفرح نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مفرح نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم مفرح نیا چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مریم مفرح نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم مفرح نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم مفرح نیادکترمریم مفرح نیا dr maryam mofarah nia از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری کرمان هستند. مطب دکتر مریم مفرح نیا در کرمان، خیابان هزارو یک شب، کوچه ۲۲، ساختمان پزشکان ۱۰۰۱ شب، طبقه ۴، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم مفرح نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432244515-09024631638 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم مفرح نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم مفرح نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم مفرح نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم مفرح نیا متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم مفرح نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.