کد نظام پزشکی

37960

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب اکباتان

آدرس:

تهران، اکباتان، خیابان نفیسی، خیابان عظیمی، روبه روی لیزیینگ خودرو، پلاک ۲۱، همکف

تلفن:02144695286

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • ارتش
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • صندوق شهرداری

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی معین فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اکباتان
دکتر علی معین فر
دکتر علی معین فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی معین فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی معین فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی معین فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی معین فر چقدر است؟
هزینه ویزیت علی معین فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی معین فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی معین فر کجا است؟
دکترعلی معین فر مطب اکباتان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی معین فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی معین فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی معین فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی معین فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی معین فر متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی معین فر چه زمانی است؟
دکتر علی معین فر از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی معین فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی معین فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی معین فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی معین فر 0 از 5 است.

درباره دکتر علی معین فردکترعلی معین فر dr ali moein far از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر علی معین فر در تهران، اکباتان، خیابان نفیسی، خیابان عظیمی، روبه روی لیزیینگ خودرو، پلاک ۲۱، همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی معین فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144695286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی معین فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی معین فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی معین فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی معین فر متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی معین فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.