%94
پیشنهاد(از 32 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، ساختمان سینا، واحد ۴، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پردیسا ارچین دیالمه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پردیسا ارچین دیالمه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%94
30 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی مهربون به حرفات گوش می‌دهند توضیح می‌دهند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با تجربه و بسیار خوش برخورد 😍

لعیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر دیالمه پزشک بسیار خوش برخورد و مهربون و با سوادی هستن .... من که خیلی ازشون راضی بودم

سیده یاسمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیارعالی

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پردیسا ارچین دیالمه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پردیسا ارچین دیالمه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پردیسا ارچین دیالمه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پردیسا ارچین دیالمه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پردیسا ارچین دیالمه چقدر است؟
هزینه ویزیت پردیسا ارچین دیالمه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پردیسا ارچین دیالمه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پردیسا ارچین دیالمه کجا است؟
دکتر پردیسا ارچین دیالمه 1 مطب در مطب اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پردیسا ارچین دیالمه را ببینید.
+
آیا دکتر پردیسا ارچین دیالمه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پردیسا ارچین دیالمه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پردیسا ارچین دیالمه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پردیسا ارچین دیالمه متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پردیسا ارچین دیالمه چه زمانی است؟
دکتر پردیسا ارچین دیالمه از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پردیسا ارچین دیالمه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پردیسا ارچین دیالمه چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر پردیسا ارچین دیالمه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پردیسا ارچین دیالمه 5 از 5 است.

درباره دکتر پردیسا ارچین دیالمهدکتر پردیسا ارچین دیالمه dr pardisa archin dialme از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر پردیسا ارچین دیالمه در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، ساختمان سینا، واحد ۴، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پردیسا ارچین دیالمه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358707-09020725528 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پردیسا ارچین دیالمه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پردیسا ارچین دیالمه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پردیسا ارچین دیالمه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پردیسا ارچین دیالمه متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پردیسا ارچین دیالمه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.