دکتر محمد برهمت

دکتر محمد برهمت

تخصص جراحی عمومی

لاپاراسکوپی
مشهد

کد نظام پزشکی

42564

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد برهمت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد برهمتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد برهمت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد برهمت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد برهمت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد برهمت چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد برهمت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد برهمت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد برهمت کجا است؟
دکتر محمد برهمت 1 مطب در مطب خیابان کوهسنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد برهمت را ببینید.
+
آیا دکتر محمد برهمت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد برهمت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد برهمت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد برهمت متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد برهمت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد برهمت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد برهمت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد برهمت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد برهمت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد برهمت 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد برهمتدکتر محمد برهمت dr mohammad bar hemmat از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمد برهمت در مشهد، خیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی ۳و۵، کنار بانک سپه، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد برهمت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138419892 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد برهمت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد برهمت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد برهمت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد برهمت متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد برهمت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.