دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی

دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی

تخصص کودکان و نوزادان

یزد

کد نظام پزشکی

102375

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار پاسداران

آدرس:

یزد،بلوار پاسداران، ابتدای کوچه 53

تلفن:03538209632

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار پاسداران
دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی
دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام خانی مزرعه آخوندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی کجا است؟
دکترالهام خانی مزرعه آخوندی مطب بلوار پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی چه زمانی است؟
دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی 0 از 5 است.

درباره دکتر الهام خانی مزرعه آخوندیدکترالهام خانی مزرعه آخوندی dr elham khani mazrae akhondi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی در یزد،بلوار پاسداران، ابتدای کوچه 53 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538209632 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام خانی مزرعه آخوندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.