دکتر نرگس جلیلیان جمع

دکتر نرگس جلیلیان جمع

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

39595

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شیهد مفتح

آدرس:

مشهد، خیابان شهید مفتح، 30 متری طلاب، مفتح 5، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی شیرازی نیا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نرگس جلیلیان جمع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرگس جلیلیان جمع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شیهد مفتح
دکتر نرگس جلیلیان جمع
دکتر نرگس جلیلیان جمع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس جلیلیان جمع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس جلیلیان جمع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس جلیلیان جمع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس جلیلیان جمع چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس جلیلیان جمع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جلیلیان جمع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس جلیلیان جمع کجا است؟
دکترنرگس جلیلیان جمع مطب خیابان شیهد مفتح مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نرگس جلیلیان جمع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس جلیلیان جمع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جلیلیان جمع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس جلیلیان جمع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس جلیلیان جمع متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس جلیلیان جمع چه زمانی است؟
دکتر نرگس جلیلیان جمع از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس جلیلیان جمع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس جلیلیان جمع چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نرگس جلیلیان جمع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس جلیلیان جمع 5 از 5 است.

درباره دکتر نرگس جلیلیان جمعدکترنرگس جلیلیان جمع dr narges jalilian jam از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر نرگس جلیلیان جمع در مشهد، خیابان شهید مفتح، 30 متری طلاب، مفتح 5، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی شیرازی نیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس جلیلیان جمع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132715222 , 05132739224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس جلیلیان جمع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس جلیلیان جمع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس جلیلیان جمع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس جلیلیان جمع متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس جلیلیان جمع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.