دکتر نجمه یزدانی جهرمی

دکتر نجمه یزدانی جهرمی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

115183

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، ساختمان بهار، طبقه سوم

تلفن:09170604242

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نجمه یزدانی جهرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان اردیبهشت
دکتر نجمه یزدانی جهرمی
دکتر نجمه یزدانی جهرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نجمه یزدانی جهرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نجمه یزدانی جهرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نجمه یزدانی جهرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نجمه یزدانی جهرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نجمه یزدانی جهرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه یزدانی جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی کجا است؟
دکترنجمه یزدانی جهرمی خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نجمه یزدانی جهرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه یزدانی جهرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نجمه یزدانی جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نجمه یزدانی جهرمی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نجمه یزدانی جهرمی چه زمانی است؟
دکتر نجمه یزدانی جهرمی از روز شنبه 5 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه یزدانی جهرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نجمه یزدانی جهرمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نجمه یزدانی جهرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نجمه یزدانی جهرمی 0 از 5 است.

درباره دکتر نجمه یزدانی جهرمیدکترنجمه یزدانی جهرمی dr najme yazdani jahromi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی در شیراز، اردیبهشت، بین باغشاه و بیست متری، ساختمان بهار، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نجمه یزدانی جهرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170604242 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نجمه یزدانی جهرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نجمه یزدانی جهرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نجمه یزدانی جهرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نجمه یزدانی جهرمی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نجمه یزدانی جهرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.