دکتر مژده کشاورزمنش

دکتر مژده کشاورزمنش

تخصص گوش، حلق و بینی

جراحی سر و گردن
مشهد
%۸۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۸۴۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار کلاهدوز

آدرس:

مشهد، بلوار کلاهدوز، بین کلاهدوز ۱۲ و ۱۴، ساختمان ۶۶، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژده کشاورزمنش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژده کشاورزمنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۸۰
۸ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کلاهدوز
ملاحظات

زمان اعلام شده زمان حضور در مطب میباشد و بسته به شرایط و قوانین مطب معطلی تقریبی میباشد.

از صبر شما سپاسگذاریم.

دکتر مژده کشاورزمنش
دکتر مژده کشاورزمنش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژده کشاورزمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژده کشاورزمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژده کشاورزمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژده کشاورزمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت مژده کشاورزمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده کشاورزمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژده کشاورزمنش کجا است؟
دکتر مژده کشاورزمنش 1 مطب در مطب بلوار کلاهدوز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژده کشاورزمنش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژده کشاورزمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژده کشاورزمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژده کشاورزمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژده کشاورزمنش متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژده کشاورزمنش چه زمانی است؟
دکتر مژده کشاورزمنش از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده کشاورزمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژده کشاورزمنش چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر مژده کشاورزمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژده کشاورزمنش 4 از 5 است.

درباره دکتر مژده کشاورزمنشدکتر مژده کشاورزمنش dr mozhde keshavarz manesh از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر مژده کشاورزمنش در مشهد، بلوار کلاهدوز، بین کلاهدوز ۱۲ و ۱۴، ساختمان ۶۶، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژده کشاورزمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138473454 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژده کشاورزمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژده کشاورزمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژده کشاورزمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژده کشاورزمنش تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژده کشاورزمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.