درباره‌ی پزشک

جراح ومتخصص زنان ،زايمان ونازايى

عضو انجمن جراحى زيبايى وليزر زنان ايتاليا

عضو انجمن زيبايى S. I.E.Sايتاليا

لابياپلاستى ترميم افتادگى رحم خشكى واژن جوانسازى واژن روشن سازى وازن 

ليزر موهاى زايد

درمان مشكلات يائسگى با ليزر وجراحى 

مراقبت دوران باردارى ،زايمان ،دوران شيردهى

درمان مشكلات ادرارى زنان با ليزر ويا جراحى

درمان بيمارى هاى عفونى ومشكلات لگنى

رفع مشكلات واختلات ادراى 

مشاوره و درمان نابارورى

مشاوره جراحى سزارين و زايمان طبيعى 

مشاوره قبل از ازدواج 

مشاوره در مورداعمال جراحى زيبائي وليزر 

مشاوره دوران يائسگى

کد نظام پزشکی

39809

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

افتخارات

عضو انجمن جراحی زیبایی و لیزر زنان ایتالیا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه فروتن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه فروتن، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فاطمه فروتن
دکتر فاطمه فروتن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه فروتن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه فروتن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فروتن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه فروتن چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه فروتن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فروتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه فروتن کجا است؟
دکتر فاطمه فروتن تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر فاطمه فروتن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فروتن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه فروتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه فروتن متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه فروتن چه زمانی است؟
دکتر فاطمه فروتن از روز جمعه 18 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فروتن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه فروتن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه فروتن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه فروتن 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه فروتندکترفاطمه فروتن dr fatemeh forotan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه فروتن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه فروتن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه فروتن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه فروتن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه فروتن متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه فروتن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.