دکتر رضا قدیمی فتح آباد

دکتر رضا قدیمی فتح آباد

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

122920
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه 16

آدرس:

مشهد، خیابان دانشگاه 16 ، ساختمان سپید ، طبقه پنجم، واحد 19

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا قدیمی فتح آباد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا قدیمی فتح آباد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوب و مهربون و صبور واقعا ازشون ممنونم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا قدیمی فتح آباد
نوبت مطب خیابان دانشگاه 16
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - ، خیابان دانشگاه 16 ، ساختمان سپید ، طبقه پنجم، واحد 19
اولین نوبت خالی: شنبه 1 اردیبهشت ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا قدیمی فتح آباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا قدیمی فتح آباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا قدیمی فتح آباد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا قدیمی فتح آباد چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا قدیمی فتح آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد کجا است؟
دکتر رضا قدیمی فتح آباد 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه 16 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد را ببینید.
+
آیا دکتر رضا قدیمی فتح آباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا قدیمی فتح آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا قدیمی فتح آباد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا قدیمی فتح آباد چه زمانی است؟
دکتر رضا قدیمی فتح آباد از روز شنبه 1 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا قدیمی فتح آباد چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر رضا قدیمی فتح آباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا قدیمی فتح آباد 4 از 5 است.

درباره دکتر رضا قدیمی فتح آباددکتر رضا قدیمی فتح آباد dr reza ghadimi fath abad از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد در مشهد، خیابان دانشگاه 16 ، ساختمان سپید ، طبقه پنجم، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138585172، 09030130315 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا قدیمی فتح آباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا قدیمی فتح آباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا قدیمی فتح آباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا قدیمی فتح آباد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا قدیمی فتح آباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.