دکتر رضا قدیمی فتح آباد

دکتر رضا قدیمی فتح آباد

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

122920

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کوهسنگی

آدرس:

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان نیکان، طبقه دوم

تلفن:05138544455

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا قدیمی فتح آباد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کوهسنگی
دکتر رضا قدیمی فتح آباد
دکتر رضا قدیمی فتح آباد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا قدیمی فتح آباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا قدیمی فتح آباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا قدیمی فتح آباد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا قدیمی فتح آباد چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا قدیمی فتح آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد کجا است؟
دکتررضا قدیمی فتح آباد مطب خیابان کوهسنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا قدیمی فتح آباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا قدیمی فتح آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا قدیمی فتح آباد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا قدیمی فتح آباد چه زمانی است؟
دکتر رضا قدیمی فتح آباد از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قدیمی فتح آباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا قدیمی فتح آباد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا قدیمی فتح آباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا قدیمی فتح آباد 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا قدیمی فتح آباددکتررضا قدیمی فتح آباد dr reza ghadimi fath abad از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد در مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان نیکان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا قدیمی فتح آباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138544455 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا قدیمی فتح آباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا قدیمی فتح آباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا قدیمی فتح آباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا قدیمی فتح آباد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا قدیمی فتح آباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.