%97
پیشنهاد(از 141 کاربر)

کد نظام پزشکی

99983

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، ابتدای خیابان اردیبهشت غربی از سمت ملاصدرا، ساختمان امیر کسری (طبقه فوقانی بانک رفاه)، طبقه سوم، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ صاکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ صاکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 141 کاربر)

%97
136 کاربر از 141 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  19 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات

توجه:نوبت گرفته شده ،ساعت حضور شما در مطب میباشد.ساعت ویزیت شما بستگی به شرایط مطب دارد .با تشکر از صبوری شما.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فروغ صاکی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فروغ صاکی
دکتر فروغ صاکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ صاکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ صاکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ صاکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ صاکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ صاکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ صاکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ صاکی کجا است؟
دکترفروغ صاکی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فروغ صاکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ صاکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ صاکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ صاکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ صاکی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ صاکی چه زمانی است؟
دکتر فروغ صاکی از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ صاکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ صاکی چقدر است؟
تا کنون 141 نفر به دکتر فروغ صاکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ صاکی 5 از 5 است.

درباره دکتر فروغ صاکیدکترفروغ صاکی dr forogh saki از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر فروغ صاکی در شیراز، ابتدای خیابان اردیبهشت غربی از سمت ملاصدرا، ساختمان امیر کسری (طبقه فوقانی بانک رفاه)، طبقه سوم، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ صاکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09045411611,07132318166,07136472848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ صاکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ صاکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ صاکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ صاکی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ صاکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.