دکتر شیوا پاکروان

دکتر شیوا پاکروان

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

31173

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب کوی امیر

آدرس:

مشهد، کوی امیر، بیست متری یزدان دوست، بعد از چهارراه مسجد، روبه روی بانک صادرات، پلاک ۱۰۷

تلفن:05137629286

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا پاکروان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کوی امیر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شیوا پاکروان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شیوا پاکروان
دکتر شیوا پاکروان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا پاکروان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا پاکروان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا پاکروان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا پاکروان چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا پاکروان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا پاکروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا پاکروان کجا است؟
دکترشیوا پاکروان مطب کوی امیر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیوا پاکروان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا پاکروان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا پاکروان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا پاکروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا پاکروان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا پاکروان چه زمانی است؟
دکتر شیوا پاکروان از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا پاکروان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا پاکروان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیوا پاکروان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا پاکروان 0 از 5 است.

درباره دکتر شیوا پاکرواندکترشیوا پاکروان dr shiva pakravan از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر شیوا پاکروان در مشهد، کوی امیر، بیست متری یزدان دوست، بعد از چهارراه مسجد، روبه روی بانک صادرات، پلاک ۱۰۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا پاکروان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137629286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا پاکروان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا پاکروان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا پاکروان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا پاکروان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا پاکروان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.