دکتر احمد خطیبی نژاد

دکتر احمد خطیبی نژاد

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

36962
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار شاهد

آدرس:

مشهد، بلوار شاهد، شاهد ۳۳، برج ایلما، طبقه دوم

تلفن:05136140036

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد خطیبی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد خطیبی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فایزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

معاینه دقیق و فعلا تحت درمان هستم ، خوش برخورد

کیمیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کرونا دارم و راهنمایی های اقای دکتر خیلی از نگرانیم رو کم کرد و بسیار خوش برخورد هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد خطیبی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد خطیبی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد خطیبی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد خطیبی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد خطیبی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد خطیبی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد خطیبی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد خطیبی نژاد کجا است؟
دکتر احمد خطیبی نژاد 1 مطب در مطب بلوار شاهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد خطیبی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر احمد خطیبی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد خطیبی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد خطیبی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد خطیبی نژاد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد خطیبی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد خطیبی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد خطیبی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد خطیبی نژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر احمد خطیبی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد خطیبی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد خطیبی نژاددکتر احمد خطیبی نژاد dr ahmad khatibi nezhad از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر احمد خطیبی نژاد در مشهد، بلوار شاهد، شاهد ۳۳، برج ایلما، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد خطیبی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136140036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد خطیبی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد خطیبی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد خطیبی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد خطیبی نژاد متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد خطیبی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.