دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی

دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

62317
%100
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

مشهد، قاسم آباد(شهرک غرب)، میدان حجاب، حجاب ۵۴، مجتمع پزشکان غرب

تلفن:05136235297

بیمه‌های طرف قرارداد

 • سلامت
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%100
30 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالین....

رمضان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب بودند

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق...تشخیص و دارو بسیار عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستن

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک حاذق و مهربانی بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی
نوبت مطب شهرک غرب
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، قاسم آباد(شهرک غرب)، میدان حجاب، حجاب ۵۴، مجتمع پزشکان غرب

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرزاق کمالی اردکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی کجا است؟
دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانیدکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی dr abdol razagh kamali ardakani از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی در مشهد، قاسم آباد(شهرک غرب)، میدان حجاب، حجاب ۵۴، مجتمع پزشکان غرب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136235297 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرزاق کمالی اردکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.