دکتر محمود آقایی افشار

دکتر محمود آقایی افشار

تخصص جراحی عمومی

متخصص جراح عمومی ، فلوشیپ کولورکتال
کرمان
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

42351

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان شهید کامیاب

آدرس:

کرمان، خیابان ابوحامد (شهید کامیاب)، روبه روی ادره اوقاف، بیمارستان مهرگان، طبقه ۳

تلفن:03432267821

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود آقایی افشار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود آقایی افشار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود آقایی افشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود آقایی افشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود آقایی افشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود آقایی افشار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود آقایی افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود آقایی افشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود آقایی افشار کجا است؟
دکترمحمود آقایی افشار مطب خیابان شهید کامیاب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود آقایی افشار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود آقایی افشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود آقایی افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود آقایی افشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود آقایی افشار متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود آقایی افشار چه زمانی است؟
دکتر محمود آقایی افشار از روز شنبه 3 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود آقایی افشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود آقایی افشار چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمود آقایی افشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود آقایی افشار 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود آقایی افشاردکترمحمود آقایی افشار dr mahmood aghaei afshar از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر محمود آقایی افشار در کرمان، خیابان ابوحامد (شهید کامیاب)، روبه روی ادره اوقاف، بیمارستان مهرگان، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود آقایی افشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432267821 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود آقایی افشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود آقایی افشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود آقایی افشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود آقایی افشار متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود آقایی افشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.