%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳، واحد ۲

تلفن:07132304663

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا بردبار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا بردبار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بهترین دکتر و باحوصله ترین دکتر هستند. ‌خیلی بامتانت به سوالات جواب میدن و راهنمای میکنند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خداییش تشخیص خوب داشتند. با مریض برخورد خوب داشتند. کار درست

سید معین الدین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام واحترام جناب دکتر بردبار حاذق و توانمند هستند. وجود عزیزانی مثل دکتر در کشور باعث دلگرمی است. از خدای متعال برای ایشان وخانواده محترمشان شادی و سلامتی تمنا دارم.

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار عالى و با تجربه

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و عالى و با حوصله

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا بردبار
نوبت مطب زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳، واحد ۲
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 6 تیر ساعت 17:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا بردبار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا بردبار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا بردبار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بردبار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا بردبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردبار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا بردبار کجا است؟
دکتر محمدرضا بردبار 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا بردبار را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا بردبار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا بردبار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا بردبار متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا بردبار چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا بردبار از روز سه‌شنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بردبار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا بردبار چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمدرضا بردبار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا بردبار 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا بردباردکتر محمدرضا بردبار dr mohammad reza bordbar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا بردبار در شیراز، زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳، واحد ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا بردبار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132304663 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا بردبار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا بردبار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا بردبار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا بردبار متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا بردبار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.