دکتر حسین فرخانی

دکتر حسین فرخانی

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۱۶۳۳۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار 1، پلاک 1/3، ساختمان نگین، طبقه 3

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر حسین فرخانی
دکتر حسین فرخانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین فرخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین فرخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین فرخانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین فرخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین فرخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین فرخانی کجا است؟
دکتر حسین فرخانی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین فرخانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین فرخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین فرخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین فرخانی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین فرخانی چه زمانی است؟
دکتر حسین فرخانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین فرخانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین فرخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین فرخانی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین فرخانی

دکتر حسین فرخانی dr hosein farkhani از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر حسین فرخانی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار 1، پلاک 1/3، ساختمان نگین، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین فرخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138466214 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین فرخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین فرخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین فرخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین فرخانی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین فرخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.