%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب بیمارستان ام آر آی

آدرس:

شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

تلفن:07136126110

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسماعیل صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر با تجربه و خوبی هستند. دخترم با یک نسخه آقای دکتر خوب شد. گرچه قبلش چند تا دکتر برده بودم تشخیصشون عالیه.

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دقیق و عالی فقط چرا تلفنی که نوشته شده جواب نمیدید برای نوبت به چه شماره ای زنگ‌ بزنیم

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی در معاینه دقیق و تشخیص درست

یکتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار حاذق و بادقتی و پرحوصله ای هستن و برای مریض وقت میذارن همین ک انتی ببوتیک الکی نمیدن عالیه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اسماعیل صادقی
نوبت مطب بیمارستان ام آر آی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز بلوار چمران بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل صادقی کجا است؟
دکتر اسماعیل صادقی 1 مطب در مطب بیمارستان ام آر آی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسماعیل صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل صادقی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل صادقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل صادقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل صادقی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر اسماعیل صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل صادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل صادقیدکتر اسماعیل صادقی dr esmaeil sadeghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر اسماعیل صادقی در شیراز، بلوار زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132333352 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل صادقی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.