دکتر شهاب بینایی

دکتر شهاب بینایی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

81492
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار گلستان

آدرس:

شیراز، بلوار گلستان، ابتدای خیابان استاد شهریار، ساختمان مریم، طبقه اول

تلفن:07137313182

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب بینایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب بینایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ربابه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با اخلاق و با دانشی هستن و بسیار با حوصله معاینه میکنن

جاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربان و با اخلاق و صبور و مجرب عالی عالی عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهاب بینایی
نوبت مطب بلوار گلستان
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، بلوار گلستان، ابتدای خیابان استاد شهریار، ساختمان مریم، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب بینایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب بینایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب بینایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب بینایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب بینایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب بینایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب بینایی کجا است؟
دکتر شهاب بینایی 1 مطب در مطب بلوار گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهاب بینایی را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب بینایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب بینایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب بینایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب بینایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب بینایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهاب بینایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب بینایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب بینایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهاب بینایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب بینایی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب بیناییدکتر شهاب بینایی dr shahab binaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر شهاب بینایی در شیراز، بلوار گلستان، ابتدای خیابان استاد شهریار، ساختمان مریم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب بینایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137313182 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب بینایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب بینایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب بینایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب بینایی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب بینایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.