دکتر ناصر پرنیان پور

دکتر ناصر پرنیان پور

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

41392
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار معلم

آدرس:

مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک 130، طبقه دوم

تلفن:05136065731

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر پرنیان پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر پرنیان پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

بارانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فاطمه سادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

شایان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اول خسته نباشید میگم خدمت آقای دکتر ایشون دکتری بسیار حاذق و فهیم هستن تو تشخیص بیماری حرف ندارن بسیار با حوصله به گفته های شما گوش میدن بعد خودشون صحبت میکنند دعاگوشون هستم من 8ساله پسرم و از اول نوزادی تا الان همش پیش ایشون بودم انشالله دست به خاک میزنن طلا بشه

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باسلام در مورد آقای دکتر که هیچ حرف اضاف نمیتوان گفت بسیار حاذق و پرانرژی مهربان و..... فقط ای کاش منشی ایشون هم مثل خودشون صبور ومهربان بودن

حمیدرضا امیدی بهزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند پنج سال پسرم تحت نظر ایشان هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ناصر پرنیان پور
نوبت مطب بلوار معلم
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک 130، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر پرنیان پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر پرنیان پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر پرنیان پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر پرنیان پور چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر پرنیان پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر پرنیان پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر پرنیان پور کجا است؟
دکتر ناصر پرنیان پور 1 مطب در مطب بلوار معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناصر پرنیان پور را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر پرنیان پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر پرنیان پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر پرنیان پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر پرنیان پور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر پرنیان پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناصر پرنیان پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر پرنیان پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر پرنیان پور چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر ناصر پرنیان پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر پرنیان پور 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر پرنیان پوردکتر ناصر پرنیان پور dr naser parnian pu از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر ناصر پرنیان پور در مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک 130، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر پرنیان پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136065731 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر پرنیان پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر پرنیان پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر پرنیان پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر پرنیان پور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر پرنیان پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.