دکتر مرتضی عبداللهی

دکتر مرتضی عبداللهی

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

93709
انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مرتضی عبداللهی
نوبت مطب شهرک غرب
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، شهرک غرب، میدان حجاب، حجاب ۵۴، ساختمان پزشکان غرب

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی عبداللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی عبداللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی عبداللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی عبداللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی عبداللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی عبداللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی عبداللهی کجا است؟
دکتر مرتضی عبداللهی 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی عبداللهی را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی عبداللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی عبداللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی عبداللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی عبداللهی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی عبداللهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی عبداللهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی عبداللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی عبداللهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرتضی عبداللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی عبداللهی 0 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی عبداللهیدکتر مرتضی عبداللهی dr morteza abdolahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر مرتضی عبداللهی در مشهد، شهرک غرب، میدان حجاب، حجاب ۵۴، ساختمان پزشکان غرب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی عبداللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136230049 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی عبداللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی عبداللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی عبداللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی عبداللهی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی عبداللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.