دکتر سارا مشهدی نژاد

دکتر سارا مشهدی نژاد

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

128789
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلواراحمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان سینوهه، واحد ۷

تلفن:05138434827

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا مشهدی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا مشهدی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

طبق سنوات گذشته ایشون عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سارا مشهدی نژاد
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلواراحمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان سینوهه، واحد ۷
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 20:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا مشهدی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا مشهدی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا مشهدی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا مشهدی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا مشهدی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا مشهدی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا مشهدی نژاد کجا است؟
دکتر سارا مشهدی نژاد 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا مشهدی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سارا مشهدی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا مشهدی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا مشهدی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا مشهدی نژاد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا مشهدی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سارا مشهدی نژاد از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا مشهدی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا مشهدی نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا مشهدی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا مشهدی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا مشهدی نژاددکتر سارا مشهدی نژاد dr sara mashhadi nezhad از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر سارا مشهدی نژاد در مشهد، بلواراحمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان سینوهه، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا مشهدی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138434827 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا مشهدی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا مشهدی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا مشهدی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا مشهدی نژاد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا مشهدی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.