دکتر النا مکوندی

دکتر النا مکوندی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

آبادان

کد نظام پزشکی

135094

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان امیری

آدرس:

آبادان، خیابان امیری، جنب آزمایشگاه حقیقت نژاد، ساختمان پزشکان اروند

تلفن:09052231664

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر النا مکوندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر النا مکوندی
نوبت مطب خیابان امیری
رزرو آنلاین نوبت
آبادان - آبادان، خیابان امیری، جنب آزمایشگاه حقیقت نژاد، ساختمان پزشکان اروند

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر النا مکوندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر النا مکوندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر النا مکوندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر النا مکوندی چقدر است؟
هزینه ویزیت النا مکوندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر النا مکوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر النا مکوندی کجا است؟
دکتر النا مکوندی 1 مطب در مطب خیابان امیری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر النا مکوندی را ببینید.
+
آیا دکتر النا مکوندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر النا مکوندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر النا مکوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر النا مکوندی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر النا مکوندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر النا مکوندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر النا مکوندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر النا مکوندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر النا مکوندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر النا مکوندی 0 از 5 است.

درباره دکتر النا مکوندیدکتر النا مکوندی dr elena makvandi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) آبادان هستند. مطب دکتر النا مکوندی در آبادان، خیابان امیری، جنب آزمایشگاه حقیقت نژاد، ساختمان پزشکان اروند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر النا مکوندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09052231664 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر النا مکوندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر النا مکوندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر النا مکوندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر النا مکوندی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر النا مکوندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.