دکتر پریسا مرادپور

دکتر پریسا مرادپور

دکترای شنوایی سنجی

ساوه

درباره‌ی پزشک

گواهی شرکت در دوره های قالب گیری، تجویز سمعک، ارزیابی و توانبخشی وزوز گوش، توانبخشی اختلالات پردازش شنیداری مرکزی و غربالگری شنوایی نوزادان

درمان افت شنوایی، وزوز گوش، اختلالات پردازش شنیداری مرکزی 

در مطب کلیه تست های تشخیصی و تکمیلی شنوایی اطفال و بزرگسال، غربالگری شنوایی نوزادان، تجویز انواع سمعک ها شامل هوشمند، دیجیتال، نامریی، شارژی و ... توانبخشی وزوز گوش، تعمیر انواع سمعکها و ارائه کلیه لوازم جانبی مرتبط با سمعک، ساخت انواع قالب های ضدصوت، ضد اب و معاینات طب کار انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: najva_audiology.center

کد نظام پزشکی

۲۲۸۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای شنوایی سنجی

اطلاعات خیابان امام

آدرس:

ساوه ،خیابان امام ،کوچه صالحی ،ساختمان عماد ،طبقه دوم ،واحد 5 ،شنوایی سنجی و سمعک نجوا

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان امام
دکتر پریسا مرادپور
دکتر پریسا مرادپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا مرادپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا مرادپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا مرادپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا مرادپور چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا مرادپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا مرادپور کجا است؟
دکتر پریسا مرادپور 1 مطب در خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریسا مرادپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا مرادپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا مرادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا مرادپور متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا مرادپور چه زمانی است؟
دکتر پریسا مرادپور از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا مرادپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا مرادپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا مرادپور 0 از 5 است.

درباره دکتر پریسا مرادپور

دکتر پریسا مرادپور dr parisa moradpour از دکترهای متخصص تخصص شنوایی سنجی ساوه هستند. مطب دکتر پریسا مرادپور در ساوه ،خیابان امام ،کوچه صالحی ،ساختمان عماد ،طبقه دوم ،واحد 5 ،شنوایی سنجی و سمعک نجوا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا مرادپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08642200226 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا مرادپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا مرادپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا مرادپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا مرادپور تخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا مرادپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.