دکتر پریسا مرادپور

دکتر پریسا مرادپور

دکترای شنوایی سنجی

ساوه

کد نظام پزشکی

2288
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

گواهی شرکت در دوره های قالب گیری، تجویز سمعک، ارزیابی و توانبخشی وزوز گوش، توانبخشی اختلالات پردازش شنیداری مرکزی و غربالگری شنوایی نوزادان

درمان افت شنوایی، وزوز گوش، اختلالات پردازش شنیداری مرکزی 

در مطب کلیه تست های تشخیصی و تکمیلی شنوایی اطفال و بزرگسال، غربالگری شنوایی نوزادان، تجویز انواع سمعک ها شامل هوشمند، دیجیتال، نامریی، شارژی و ... توانبخشی وزوز گوش، تعمیر انواع سمعکها و ارائه کلیه لوازم جانبی مرتبط با سمعک، ساخت انواع قالب های ضدصوت، ضد اب و معاینات طب کار انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: najva_audiology.center

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای شنوایی سنجی

اطلاعات خیابان امام

آدرس:

ساوه ،خیابان امام ،کوچه صالحی ،ساختمان عماد ،طبقه دوم ،واحد 5 ،شنوایی سنجی و سمعک نجوا

تلفن:08642200226

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا مرادپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا مرادپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای یکی از اقوام سمعک می خواستیم که به این مرکز رفتیم تا این لحظه که از سمعک راضیه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریسا مرادپور
نوبت مطب خیابان امام
رزرو آنلاین نوبت
ساوه - ساوه ،خیابان امام ،کوچه صالحی ،ساختمان عماد ،طبقه دوم ،واحد 5 ،شنوایی سنجی و سمعک نجوا
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا مرادپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا مرادپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا مرادپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا مرادپور چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا مرادپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا مرادپور کجا است؟
دکتر پریسا مرادپور 1 مطب در خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا مرادپور را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا مرادپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا مرادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا مرادپور متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا مرادپور چه زمانی است؟
دکتر پریسا مرادپور از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا مرادپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا مرادپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پریسا مرادپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا مرادپور 5 از 5 است.

درباره دکتر پریسا مرادپوردکتر پریسا مرادپور dr parisa moradpour از دکترهای متخصص شنوایی سنجی ساوه هستند. مطب دکتر پریسا مرادپور در ساوه ،خیابان امام ،کوچه صالحی ،ساختمان عماد ،طبقه دوم ،واحد 5 ،شنوایی سنجی و سمعک نجوا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا مرادپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08642200226 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا مرادپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا مرادپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا مرادپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا مرادپور متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا مرادپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.