دکتر آرمان عصاره

دکتر آرمان عصاره

تخصص جراحی عمومی

جراحی عمومی/لاپاروسکوپی پیشرفته
تهران

کد نظام پزشکی

101869

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه دیده، پلاک ۱، طبقه ۱، واحد ۱

تلفن:02122562400

بیمه‌های طرف قرارداد

  • ارتش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمان عصاره بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرمان عصاره
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاسداران
تهران - تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه دیده، پلاک ۱، طبقه ۱، واحد ۱


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمان عصاره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمان عصاره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمان عصاره در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمان عصاره چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمان عصاره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان عصاره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمان عصاره کجا است؟
دکتر آرمان عصاره 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرمان عصاره را ببینید.
+
آیا دکتر آرمان عصاره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان عصاره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمان عصاره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمان عصاره متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمان عصاره چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آرمان عصاره تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان عصاره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمان عصاره چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرمان عصاره رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمان عصاره 0 از 5 است.
درباره دکتر آرمان عصاره


دکتر آرمان عصاره dr arman osare از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر آرمان عصاره در تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه دیده، پلاک ۱، طبقه ۱، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمان عصاره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122562400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمان عصاره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمان عصاره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمان عصاره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمان عصاره متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمان عصاره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.