دکتر رضا صادقی

دکتر رضا صادقی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

107057

درباره‌پزشک

کلیه کارهای زیبایی و خدمات زیبایی

بوتاکس، تزریق ژل و انواع مزو ژل ها، جوانسازی با لیزر کم توان ، کربوکسی تراپی

لیفت ابرو ، میکرودرم، میکرونیدلینگ، مزوتراپی و ...

درمان ریزش مو

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات شریعتی

آدرس:

تهران ،خیابان شریعتی ،بالاتر از متروی شریعتی ،کوچه احمدیه یکم ،ساختمان پزشکان ،پلاک 10 طبقه 5 واحد 15

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا صادقی
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ،خیابان شریعتی ،بالاتر از متروی شریعتی ،کوچه احمدیه یکم ،ساختمان پزشکان ،پلاک 10 طبقه 5 واحد 15
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا صادقی کجا است؟
دکتر رضا صادقی 1 مطب در شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا صادقی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا صادقی چه زمانی است؟
دکتر رضا صادقی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا صادقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا صادقی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا صادقیدکتر رضا صادقی dr reza sadeghi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر رضا صادقی در تهران ،خیابان شریعتی ،بالاتر از متروی شریعتی ،کوچه احمدیه یکم ،ساختمان پزشکان ،پلاک 10 طبقه 5 واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896916-09128192145 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا صادقی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.