%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

سیستوسکوپی و ختنه در مطب 

جراحی و درمان سنگ کلیه و مجاری ادراری

سرطان کلیه /سرطان مثانه /سرطان پروستات و بیضه/ ناباروری / ناتوانی جنسی / فتق / واریکوسل / بیماری های پروستات / بیماری های مقاربتی / بی اختیاری و تکرر ادرار / عفونت مجاری ادراری / بیماری مادرزادی اطفال

کد نظام پزشکی

144368

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات درمانگاه MRI

آدرس:

شیراز، ابتدای بلوار چمران، درمانگاه بیمارستان MRI

تلفن:07136126100

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش کوچه 6، ساختمان نخبگان، طبقه دوم، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا مکارم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا مکارم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه MRI
مطب خیابان اردیبهشت غربی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علیرضا مکارم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علیرضا مکارم
دکتر علیرضا مکارم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا مکارم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا مکارم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا مکارم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا مکارم چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا مکارم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مکارم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا مکارم کجا است؟
دکترعلیرضا مکارم درمانگاه MRI و مطب خیابان اردیبهشت غربی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا مکارم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا مکارم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مکارم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا مکارم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا مکارم متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا مکارم چه زمانی است؟
دکتر علیرضا مکارم از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مکارم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا مکارم چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علیرضا مکارم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا مکارم 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا مکارمدکترعلیرضا مکارم dr alireza makarem از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا مکارم در شیراز، ابتدای بلوار چمران، درمانگاه بیمارستان MRI واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا مکارم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136126100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا مکارم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا مکارم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا مکارم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا مکارم متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا مکارم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.