دکتر عاطفه زارع

دکتر عاطفه زارع

تخصص چشم پزشکی

قاین

کد نظام پزشکی

147328

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عاطفه زارع
نوبت مطب امام خمینی
رزرو آنلاین نوبت
قاین - قائن، خیابان امام خمینی، کوچه آهنگران، طبقه دوم دارالشفا

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه زارع کجا است؟
دکتر عاطفه زارع 1 مطب در مطب امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه زارع را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه زارع متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه زارع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه زارع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه زارع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عاطفه زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه زارع 0 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه زارعدکتر عاطفه زارع dr atefeh zare از دکترهای متخصص چشم پزشکی قاین هستند. مطب دکتر عاطفه زارع در قائن، خیابان امام خمینی، کوچه آهنگران، طبقه دوم دارالشفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05632497271 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه زارع متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.