دکتر خشایار رستمی

دکتر خشایار رستمی

تخصص کودکان و نوزادان

نورآباد

کد نظام پزشکی

104811
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان وصال

آدرس:

نورآباد ممسنی ،خیابان وصال 2 ،پشت بازارچه جانبازان

تلفن:07142528399

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خشایار رستمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خشایار رستمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیلر بسیار پزشک با سواد و خوش اخلاق، با تشخیص دقیق و خوب، بسیار مهربان با کودکان و خوش برخورد موفق باشند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر خشایار رستمی
نوبت مطب خیابان وصال
رزرو آنلاین نوبت
نورآباد - نورآباد ممسنی ،خیابان وصال 2 ،پشت بازارچه جانبازان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خشایار رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خشایار رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خشایار رستمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خشایار رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت خشایار رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خشایار رستمی کجا است؟
دکتر خشایار رستمی 1 مطب در خیابان وصال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خشایار رستمی را ببینید.
+
آیا دکتر خشایار رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خشایار رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خشایار رستمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خشایار رستمی چه زمانی است؟
دکتر خشایار رستمی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خشایار رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خشایار رستمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر خشایار رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خشایار رستمی 5 از 5 است.

درباره دکتر خشایار رستمیدکتر خشایار رستمی dr khashayar rostami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان نورآباد هستند. مطب دکتر خشایار رستمی در نورآباد ممسنی ،خیابان وصال 2 ،پشت بازارچه جانبازان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خشایار رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142528399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خشایار رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خشایار رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خشایار رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خشایار رستمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خشایار رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.