دکتر علی محمدی

دکتر علی محمدی

تخصص داخلی

کازرون

کد نظام پزشکی

60108

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات بلوار امام خمینی

آدرس:

کوهچنار ،قایمیه ،بلوار امام خمینی ،ابتدای خیابان هفت تیر ،جنب مجتمع پزشکی پارسا

تلفن:09337223288

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی محمدی
نوبت مطب بلوار امام خمینی
رزرو آنلاین نوبت
کازرون - کوهچنار ،قایمیه ،بلوار امام خمینی ،ابتدای خیابان هفت تیر ،جنب مجتمع پزشکی پارسا
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمدی کجا است؟
دکتر علی محمدی 1 مطب در بلوار امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمدی چه زمانی است؟
دکتر علی محمدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی محمدیدکتر علی محمدی dr ali mohamadi از دکترهای متخصص داخلی کازرون هستند. مطب دکتر علی محمدی در کوهچنار ،قایمیه ،بلوار امام خمینی ،ابتدای خیابان هفت تیر ،جنب مجتمع پزشکی پارسا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337223288 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.