دکتر علی گنجوی

دکتر علی گنجوی

تخصص کودکان و نوزادان

قایمیه

کد نظام پزشکی

38816

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان دادگستری

آدرس:

کوهچنار(قائمیه)، خیابان دادگستری، طبقه دوم داروخانه دکتر دباغ

تلفن:07142412244

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی گنجوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی گنجوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان دادگستری
قایمیه - کوهچنار(قائمیه)، خیابان دادگستری، طبقه دوم داروخانه دکتر دباغ


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی گنجوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی گنجوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی گنجوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی گنجوی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی گنجوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی گنجوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی گنجوی کجا است؟
دکتر علی گنجوی 1 مطب در مطب خیابان دادگستری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی گنجوی را ببینید.
+
آیا دکتر علی گنجوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی گنجوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی گنجوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی گنجوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی گنجوی چه زمانی است؟
دکتر علی گنجوی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی گنجوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی گنجوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی گنجوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی گنجوی 0 از 5 است.
درباره دکتر علی گنجوی


دکتر علی گنجوی dr ali ganjavi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قایمیه هستند. مطب دکتر علی گنجوی در کوهچنار(قائمیه)، خیابان دادگستری، طبقه دوم داروخانه دکتر دباغ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی گنجوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142412244 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی گنجوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی گنجوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی گنجوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی گنجوی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی گنجوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.