دکتر مریم جمالی شیرازی

دکتر مریم جمالی شیرازی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

شیراز

کد نظام پزشکی

40893
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات زند

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی 20 متری سینما سعدی مجتمع پزشکی آریا طبقه 4

تلفن:07132357755

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم جمالی شیرازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم جمالی شیرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام برای نوزادم مراجعه کردم. دکتر با سوادی بودن ولی از برخورد پزشک راضی نبودم.

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان معلومات عالی

مرسانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب و مهربان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم جمالی شیرازی
نوبت مطب زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز خیابان زند روبروی 20 متری سینما سعدی مجتمع پزشکی آریا طبقه 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم جمالی شیرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم جمالی شیرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم جمالی شیرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم جمالی شیرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم جمالی شیرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جمالی شیرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم جمالی شیرازی کجا است؟
دکتر مریم جمالی شیرازی 1 مطب در زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم جمالی شیرازی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم جمالی شیرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جمالی شیرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم جمالی شیرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم جمالی شیرازی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم جمالی شیرازی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم جمالی شیرازی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جمالی شیرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم جمالی شیرازی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مریم جمالی شیرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم جمالی شیرازی 4 از 5 است.

درباره دکتر مریم جمالی شیرازیدکتر مریم جمالی شیرازی dr maryam jamali shirazi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مریم جمالی شیرازی در شیراز خیابان زند روبروی 20 متری سینما سعدی مجتمع پزشکی آریا طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم جمالی شیرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132357755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم جمالی شیرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم جمالی شیرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم جمالی شیرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم جمالی شیرازی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم جمالی شیرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.