فرداد دیدار

فرداد دیدار

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
اردبیل

کد نظام پزشکی

29613

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب سرچشمه

آدرس:

اردبیل، سرچشمه، کوی طوی( تاوار )، جنب مسجد طوی، طبقه زیر زمین، داروخانه دکتر شیرین پور

تلفن:09380633351

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فرداد دیدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از فرداد دیدار
نوبت مطب سرچشمه
رزرو آنلاین نوبت
اردبیل - اردبیل، سرچشمه، کوی طوی( تاوار )، جنب مسجد طوی، طبقه زیر زمین، داروخانه دکتر شیرین پور
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو60,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرداد دیدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرداد دیدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرداد دیدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرداد دیدار چقدر است؟
هزینه ویزیت فرداد دیدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرداد دیدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرداد دیدار کجا است؟
دکتر فرداد دیدار 1 مطب در مطب سرچشمه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فرداد دیدار را ببینید.
+
آیا فرداد دیدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرداد دیدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرداد دیدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرداد دیدار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرداد دیدار چه زمانی است؟
دکتر فرداد دیدار از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرداد دیدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرداد دیدار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فرداد دیدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرداد دیدار 0 از 5 است.

درباره فرداد دیداردکتر فرداد دیدار fardad didar از دکترهای متخصص روانشناسی اردبیل هستند. مطب فرداد دیدار در اردبیل، سرچشمه، کوی طوی( تاوار )، جنب مسجد طوی، طبقه زیر زمین، داروخانه دکتر شیرین پور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرداد دیدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09380633351 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرداد دیدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرداد دیدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرداد دیدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرداد دیدار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرداد دیدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.