دکتر امراله نگین تاجی

دکتر امراله نگین تاجی

تخصص کودکان و نوزادان

نورآباد

کد نظام پزشکی

61697
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار بسیج

آدرس:

نورآباد ممسنی، بلوار بسیج، کوچه هنرستان، جنب داروخانه دکتر محمدی

تلفن:07142527877

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امراله نگین تاجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امراله نگین تاجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودن

درنیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک که عالی بودند.

شهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نظیر حتی اجازه ندادن ما حرف بزنیم خودشون با دیدن و معاینه کل چیزایی که مد نظر ما بود رو گفتن و برای نوزاد ما دارو نوشتن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امراله نگین تاجی
نوبت مطب بلوار بسیج
رزرو آنلاین نوبت
نورآباد - نورآباد ممسنی، بلوار بسیج، کوچه هنرستان، جنب داروخانه دکتر محمدی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امراله نگین تاجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امراله نگین تاجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امراله نگین تاجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امراله نگین تاجی چقدر است؟
هزینه ویزیت امراله نگین تاجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امراله نگین تاجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امراله نگین تاجی کجا است؟
دکتر امراله نگین تاجی 1 مطب در مطب بلوار بسیج دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امراله نگین تاجی را ببینید.
+
آیا دکتر امراله نگین تاجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امراله نگین تاجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امراله نگین تاجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امراله نگین تاجی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امراله نگین تاجی چه زمانی است؟
دکتر امراله نگین تاجی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امراله نگین تاجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امراله نگین تاجی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر امراله نگین تاجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امراله نگین تاجی 4 از 5 است.

درباره دکتر امراله نگین تاجیدکتر امراله نگین تاجی dr amrolah negin taji از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان نورآباد هستند. مطب دکتر امراله نگین تاجی در نورآباد ممسنی، بلوار بسیج، کوچه هنرستان، جنب داروخانه دکتر محمدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امراله نگین تاجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142527877 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امراله نگین تاجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امراله نگین تاجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امراله نگین تاجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امراله نگین تاجی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امراله نگین تاجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.