%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مدرک تخصص ارولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدرک فلوشیپ ارولوژی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدرک فلوشیپ آموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دارای رتبه کشوری، بورد تخصصی هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و عضو کمیته سلولهای بنیادی

درمان انواع ناهنجاری مادرزادی کلیه و سیستم ادراری مانند برگشت ادرار، هیپوسپادیاز، بی اختیاری ادرار، سنگ و توموهای کلیه و مثانه، عفونت ادراری، فشارخون، خون در ادرار

در مطب نوار مثانه، مئاتوتومی (باز کردن تنگی مجرا) انجام می شود.

همکاری با بیمارستان مهرگان، بیمارستان ارجمند و بیمارستان باهنر

آدرس اینستاگرام: mahboub.mir

کد نظام پزشکی

۱۰۳۵۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی کودکان (اورولوژی کودکان)

اطلاعات بلوار جهاد

آدرس:

کرمان ،بلوار جهاد ،بین جهاد 8 و 10 ،ساختمان نیکان ،طبقه 3 ،واحد 1

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • روستاییان
 • سینا
 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محبوبه میرزایی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بلوار جهاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محبوبه میرزایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر محبوبه میرزایی
دکتر محبوبه میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه میرزایی کجا است؟
دکتر محبوبه میرزایی 1 مطب در بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محبوبه میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه میرزایی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی کودکان (اورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه میرزایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه میرزایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه میرزایی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محبوبه میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه میرزایی

دکتر محبوبه میرزایی dr mahbobeh mirzaee از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر محبوبه میرزایی در کرمان ،بلوار جهاد ،بین جهاد 8 و 10 ،ساختمان نیکان ،طبقه 3 ،واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09136624353 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه میرزایی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ، فلوشیپ جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی کودکان (اورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.