سعید میرزایی

سعید میرزایی

کارشناس تغذیه

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی /متخصص تغذیه ورزشی
شیراز

کد نظام پزشکی

ت_4761

درباره‌پزشک

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی

متخصص تغذیه ورزشی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب سه راه عفیف آباد

آدرس:

شیراز، سه راه عفیف آباد، بلوار آوینی، ساختمان فردا ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعید میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سعید میرزایی
نوبت مطب سه راه عفیف آباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، سه راه عفیف آباد، بلوار آوینی، ساختمان فردا ، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعید میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعید میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعید میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعید میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعید میرزایی کجا است؟
دکتر سعید میرزایی 1 مطب در مطب سه راه عفیف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعید میرزایی را ببینید.
+
آیا سعید میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعید میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید میرزایی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعید میرزایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید میرزایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سعید میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعید میرزایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعید میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعید میرزایی 0 از 5 است.

درباره سعید میرزاییدکتر سعید میرزایی saeid mirzaei از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب سعید میرزایی در شیراز، سه راه عفیف آباد، بلوار آوینی، ساختمان فردا ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعید میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09171871641 - 09357144050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعید میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعید میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعید میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعید میرزایی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعید میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.