دکتر محمدرضا کریمی

دکتر محمدرضا کریمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

50274

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، پل ستارخان، بر خیابان ستارخان ضلع جنوبی، نبش کوچه نیلوفر، پلاک 656، ساختمان گلها، طبقه چهارم، واحد 25

تلفن:02146291365

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا کریمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ستارخان
تهران - تهران، پل ستارخان، بر خیابان ستارخان ضلع جنوبی، نبش کوچه نیلوفر، پلاک 656، ساختمان گلها، طبقه چهارم، واحد 25


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا کریمی کجا است؟
دکتر محمدرضا کریمی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا کریمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا کریمی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا کریمی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا کریمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا کریمی 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا کریمی


دکتر محمدرضا کریمی dr mohammad reza karimii از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا کریمی در تهران، پل ستارخان، بر خیابان ستارخان ضلع جنوبی، نبش کوچه نیلوفر، پلاک 656، ساختمان گلها، طبقه چهارم، واحد 25 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146291365 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا کریمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.