دکتر نرجس السادات باقریان

دکتر نرجس السادات باقریان

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

مشهد

کد نظام پزشکی

73164
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه اول

تلفن:05138474010

بیمه‌های طرف قرارداد

 • کارمندان دولت
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نرجس السادات باقریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرجس السادات باقریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوب و صبور و دقیق

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دقیق و با تشخیص صحیح

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی باحوصله و دقیقی هستند واسه عمل پی ار کی و پیوند قرنیه چند نفر تو فامیل پیششون عمل داشتیم.

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد پزشک بسیار خوب و محترمانه بود کاملا با آرامش و حوصله برای بیمار توضیح میدادند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نرجس السادات باقریان
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه اول
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرجس السادات باقریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرجس السادات باقریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرجس السادات باقریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرجس السادات باقریان چقدر است؟
هزینه ویزیت نرجس السادات باقریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرجس السادات باقریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرجس السادات باقریان کجا است؟
دکتر نرجس السادات باقریان 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نرجس السادات باقریان را ببینید.
+
آیا دکتر نرجس السادات باقریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرجس السادات باقریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرجس السادات باقریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرجس السادات باقریان متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرجس السادات باقریان چه زمانی است؟
دکتر نرجس السادات باقریان از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرجس السادات باقریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرجس السادات باقریان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر نرجس السادات باقریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرجس السادات باقریان 5 از 5 است.

درباره دکتر نرجس السادات باقریاندکتر نرجس السادات باقریان dr narjesolsadat bagherian از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی مشهد هستند. مطب دکتر نرجس السادات باقریان در مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۱، ساختمان شفا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرجس السادات باقریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138474010 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرجس السادات باقریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرجس السادات باقریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرجس السادات باقریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرجس السادات باقریان متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرجس السادات باقریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.