ندا هوشیار

ندا هوشیار

کارشناس روانشناسی

بروجرد

کد نظام پزشکی

23964
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس روانشناسی

اطلاعات خیابان شهدا

آدرس:

بروجرد، خیابان شهدا، کوچه شهید سهرابی، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه دوم

تلفن:09167171792

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به ندا هوشیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران ندا هوشیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من از نحوه مشاوره با ایشان بسیار راضی هستم. از ارائه راهکار ایشون رضایت کامل دارم

انتخاب نوع نوبت گیری از ندا هوشیار
نوبت مطب خیابان شهدا
رزرو آنلاین نوبت
بروجرد - بروجرد، خیابان شهدا، کوچه شهید سهرابی، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ندا هوشیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا هوشیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ندا هوشیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ندا هوشیار چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا هوشیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ندا هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ندا هوشیار کجا است؟
دکتر ندا هوشیار 1 مطب در خیابان شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ندا هوشیار را ببینید.
+
آیا ندا هوشیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا هوشیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ندا هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا هوشیار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ندا هوشیار چه زمانی است؟
دکتر ندا هوشیار از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ندا هوشیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ندا هوشیار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به ندا هوشیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی ندا هوشیار 5 از 5 است.

درباره ندا هوشیاردکتر ندا هوشیار neda hoshyar از دکترهای متخصص روانشناسی بروجرد هستند. مطب ندا هوشیار در بروجرد، خیابان شهدا، کوچه شهید سهرابی، ساختمان پزشکان مرکزی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ندا هوشیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09167171792 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ندا هوشیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ندا هوشیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ندا هوشیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ندا هوشیار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ندا هوشیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.