دکتر محمد کردگاری

دکتر محمد کردگاری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

80506

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد کردگاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد کردگاری
نوبت مطب فاطمی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فاطمی، میدان گلها، نبش مظفری خواه و هشت بهشت، پلاک 2، بالای داروخانه بهمن، طبقه سوم، واحد 8

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد کردگاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد کردگاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد کردگاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد کردگاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد کردگاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کردگاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد کردگاری کجا است؟
دکتر محمد کردگاری 1 مطب در فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد کردگاری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد کردگاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کردگاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد کردگاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد کردگاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد کردگاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد کردگاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کردگاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد کردگاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد کردگاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد کردگاری 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد کردگاریدکتر محمد کردگاری dr mohammad kerdegari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر محمد کردگاری در تهران، فاطمی، میدان گلها، نبش مظفری خواه و هشت بهشت، پلاک 2، بالای داروخانه بهمن، طبقه سوم، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد کردگاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188029054 , 02188224260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد کردگاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد کردگاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد کردگاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد کردگاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد کردگاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.