دکتر محمد پیریایی

دکتر محمد پیریایی

تخصص بیهوشی

متخصص بیهوشی-متخصص درد
تهران

کد نظام پزشکی

40971
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص انستزی و اینترونشنال درد

متخصص دردهای مزمن دیسک کمر و گردن مفاصل و استخوان و دردهای سرطانی و سردرد 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، کوچه مدائن، پلاک ۲۰ ساختمان پزشکان ماهان طبقه ۵ کلینیک درد ماهان

تلفن:02188866639

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد پیریایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد پیریایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر پیریایی دکتر خوب و باتجربه ای در کار خودشون هستن هم من و همسرم توسط آقای دکتر تزریق ازون داشتیم و نتیجه گرفتیم.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به علت درد شدید در ناحیه کمر با انتشار به پا به ایشان مراجعه کردم . تشخیص دیسک خفیف و تنگی کانال نخاعی دادند . اوزون تراپی انجام دادند . منتظرم تا ان شاء اله نتیجه ، سلامتی حاصل شود

شفیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند بااخلاق و متعهد تزریق انجام دادندبرای تنگی کانال وبیرون زدگی دیسک انشاالله نتیجه خوبی داشته باشد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد پیریایی
نوبت مطب مطهری
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، کوچه مدائن، پلاک ۲۰ ساختمان پزشکان ماهان طبقه ۵ کلینیک درد ماهان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد پیریایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد پیریایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد پیریایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد پیریایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد پیریایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پیریایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد پیریایی کجا است؟
دکتر محمد پیریایی 1 مطب در مطب مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد پیریایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد پیریایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پیریایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد پیریایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد پیریایی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد پیریایی چه زمانی است؟
دکتر محمد پیریایی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پیریایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد پیریایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد پیریایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد پیریایی 4 از 5 است.

درباره دکتر محمد پیریاییدکتر محمد پیریایی dr mohammad piriyaei از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر محمد پیریایی در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، کوچه مدائن، پلاک ۲۰ ساختمان پزشکان ماهان طبقه ۵ کلینیک درد ماهان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد پیریایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188866639 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد پیریایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد پیریایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد پیریایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد پیریایی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد پیریایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.