کد نظام پزشکی

46714

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
  • فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زرتشت غربی

آدرس:

تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، کلینیک اورولوژی بیمارستان مهر

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالقاسم نیک فلاح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرتشت غربی
دکتر ابوالقاسم نیک فلاح
دکتر ابوالقاسم نیک فلاح

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالقاسم نیک فلاح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالقاسم نیک فلاح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم نیک فلاح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم نیک فلاح چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالقاسم نیک فلاح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم نیک فلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالقاسم نیک فلاح کجا است؟
دکترابوالقاسم نیک فلاح مطب خیابان زرتشت غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالقاسم نیک فلاح، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالقاسم نیک فلاح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم نیک فلاح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالقاسم نیک فلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالقاسم نیک فلاح متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالقاسم نیک فلاح چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم نیک فلاح تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم نیک فلاح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالقاسم نیک فلاح چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالقاسم نیک فلاح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالقاسم نیک فلاح 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالقاسم نیک فلاحدکترابوالقاسم نیک فلاح dr abolghasem nikfalah از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر ابوالقاسم نیک فلاح در تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، کلینیک اورولوژی بیمارستان مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالقاسم نیک فلاح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02182452190,02188943811 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالقاسم نیک فلاح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالقاسم نیک فلاح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالقاسم نیک فلاح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالقاسم نیک فلاح متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالقاسم نیک فلاح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.